Zapoj se do soutěže a vyhraj auto! Buď SEJFER!

Centrum bezpečné jízdy Libros Ostrava společně s ostatními centry bezpečné jízdy v České, Slovenské a Polské republice zapojenými do projektu cíleného na podporu zlepšování řidičských dovedností a celoživotního vzdělávání řidičů vyhlašují soutěž uživatelů sociálních sítí.

SEJFER 2017 je kampaň realizovaná v rámci projektu, který je zaměřen na moderní až nadčasové koncentrované upozornění na zlepšování řidičských schopností a atraktivní a pozitivní motivaci k profesi řidiče a potřebnost celoživotního vzdělávání řidičů a ostatních účastníků silničního provozu v zemích V3.

Hlavním tématem kampaně i soutěže je bezpečnost řidičů na cestách.

Soutěž, která je v rámci projektu organizována, probíhá na nejvýznamnějších sociálních sítích ( GOOGLE +, YOUFACE, FACEBOOK , TWITTERU, LINKEDIN, PINTEREST, SNAPCHAT, MY SPACE, STREAM, TUMBIR , BLOGY, YOUTUBE, INSTAGRAM) a bude závěrečně vyhodnocena v Centru bezpečné jízdy Libros dne 24. září 2017. 

Soutěžící musí ve stanoveném období natočit, zhotovit, nebo ztvárnit jakýkoliv příspěvek, který se týká zadané tématiky. Soutěží se v několika vyhlašovaných kategoriích, hlavní z nich je nejvyšší počet shlédnutí daného příspěvku na webu a sociálních sítích

Bližší informace k tomuto tématu jsou uvedeny v příloze tohoto článku.  
Další informace najdete na těchto odkazech: www.facebook.com/SEJFERwww.sejfer.czwww.instagram.com/sejfer.cz

Soubory ke stažení