- O nás
- Členství
- Akce
- Služby
- Czech POINT
- Projekty
- Střední škola - brána k technické kariéře
- Přeshraniční spolupráce SR a ČR "partnerství-rozvoj-příležitosti"
- Vytvoření sítě Kontaktních center Česko-Polské hospodářské spolupráce
- Úspěšná žena
- TIR Vzdělávání zaměstnanců firem v odvětví dopravy
- Informační místa pro podnikatele
- Via Technika
- Regionální vzdělávací partnerství pro ICT
- Ostatní
- Enterprise Europe Network
- Kontaktní centrum česko-polské hospodářské spolupráce
- Centrum mezinárodního obchodu
- TechNet – komunikace bez bariér
- REM CzechTrade
- Nabídky/Poptávky
- Tiskové zprávy
- Dokumenty ke stažení
- Partneři
- Stanoviska hospodářské komory, výzvy k diskusi, průzkumy
Hlavní stránkaTechNet – komunikace bez bariér
TechNet – komunikace bez bariér
NOVÉ MATERIÁLY A TECHNOLOGIE – SPOJENÍ VÝZKUMU, VÝVOJE A TECHNICKÉ PRAXE NEBOLI TECHNET
PROJEKT TECHNET
TechNet – komunikace bez bariér
18. července 2011
Popis projektu:
Hlavní náplní projektu „Nové materiály a technologie - spojení výzkumu, vývoje a technické praxe“ neboli TechNet, je vytvoření aktivní komunikační sítě v oblasti nových materiálů a technologií.
PROJEKT TECHNET - služby, kontaktní místa
TechNet – komunikace bez bariér
18. července 2011
Popis projektu:
Cílem projektu je přispět k odstranění komunikačních bariér mezi potenciálními partnery z akademické obce a podnikatelské sféry a nastavení takových společných aktivit, které umožní systematickou a dlouhodobou spolupráci partnerů zapojených v projektu. Realizátorem projektu je Technická univerzita v Liberci spolu s partnery Hospodářskou komorou ČR, Asociací textilního, oděvního a kožedělného průmyslu, Českým vysokým učením technickým a agenturou CzechInvest. V projektu jde mimo jiné o vytvoření aktivní komunikační sítě v oblasti nových materiálů a technologií, která zahrnuje hodnocení jakosti a spolehlivosti výroby.
Hospodářská komora České republiky pomůže (nejen) textilnímu průmyslu prostřednictvím projektu TechNet - komunikace bez bariér
TechNet – komunikace bez bariér
4. května 2011
Navzdory dlouholeté tradici se textilní výroba v naší zemi v posledních letech potýká s vážnými problémy. Pro zvyšování konkurenceschopnosti a tím i rozvoj českého textilnictví je nezbytná úzká spolupráce výzkumných pracovišť a firem. Právě na této základní myšlence vznikl projekt TechNet.












