Hlavní stránkaEnterprise Europe Network

Enterprise Europe Network

Dvoustranná jednání polských,německých a českých firem - Katovice 9.6.2017

Dvoustranná jednání

22. května 2017

Dne 9.6.2017 proběhnou v polských Katovicích již tradiční dvoustranná jednání mezi polskými, německými a českými firmami. Očekává se velká účast firem z Německa.

více

Aktuality pro podnikatele 4/2017

Enterprise Europe Network

18. května 2017

Nové vydání newsletteru Krajské hospodářské komory Moravskoslezského kraje AKTUALITY PRO PODNIKATELE č. 5/2017 naleznete na tomto prokliku.
Součástí newsletteru jsou také PODNIKATELSKÉ KONTAKTY!!!!!

více

Seminář „Nástroj pro malé a střední podniky – příprava žádosti a její hodnocení“

Odborné semináře

16. května 2017

Dne 14. 6. 2017 se na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava uskuteční seminář poskytující podrobnější informace o nástroji na podporu malých a středních podniků (SME Instrument).

více

Transylvanian Clusters B2Match Event

Dvoustranná jednání

13. května 2017

Dvoustranná jednání Transylvanian Clusters B2Match Event proběhnou v rumunském Cluj-Napoca dne 12.6.2017. Akce je součástí konference DG Connect, která je organizovaná Evropskou komisí.

více

Program EXPANZE - finanční nástroje pro malé a střední podnikatele startují 1. června 2017

Enterprise Europe Network

10. května 2017

Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) a Českomoravská záruční a rozvojová banka (ČMZRB) zveřejnily výzvu programu Expanze. Malí a střední podnikatelé budou moci o bezúročné úvěry a finanční příspěvky na úhradu úroků žádat u ČMZRB od 1. června 2017. V rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurence schopnost (OP PIK) bude na jejich podporu vyčleněno celkově 8,8 mld. korun.

více

Erasmus pro mladé podnikatele

Enterprise Europe Network

3. května 2017

Erasmus pro mladé podnikatele je výměnný program pro podnikatele, financovaný Evropskou komisí, který nabízí novým podnikatelům příležitost pracovat po boku zkušeného podnikatele z jím vybrané země Evropské unie a zdokonalit dovednosti, které jsou třeba k rozvinutí vlastního podnikání…

více

KAPACITA ZAPLNĚNA!!! Seminář Vysílání pracovníků a přeshraniční poskytování služeb - novinky a praktické příklady

Odborné semináře

24. dubna 2017

Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje spolu s Centrem pro regionální rozvoj České republiky - partneři poradenské sítě pro podnikatele ENTERPRISE EUROPE NETWORK si Vás dovolují pozvat na seminář "Vysílání pracovníků a přeshraniční poskytování služeb" se zaměřením na novinky a praktické příklady, který se uskuteční dne 30. 5. 2017 v ostravském hotelu BEST WESTERN Hotel Vista.
V současné chvíli je kapacita semináře plně obsazená - na akci již není možné se přihlásit.

více

Aktuality pro podnikatele 4/2017

Enterprise Europe Network

13. dubna 2017

Nové vydání newsletteru Krajské hospodářské komory Moravskoslezského kraje AKTUALITY PRO PODNIKATELE č. 4/2017 naleznete na tomto prokliku.
Součástí newsletteru jsou také PODNIKATELSKÉ KONTAKTY!!!!!

více

Proběhl seminář plný praktických rad pro úspěšný obchod s Čínou

Tiskové zprávy

10. dubna 2017

V pátek 7.4.2017 se v ostravském hotelu Vista uskutečnil seminář "Obchod s Čínou prakticky", kterého se zúčastnilo padesát zástupců společností a firem z regionu. Praktické informace pro obchod s Čínou předávali odborníci s dlouholetou praxí s čínských trhem Ludmila Hyklová a Jan Hebnar.

více

Dvoustranná jednání Kontakt-Kontrakt - Brno, 9. - 10.10.2017

Dvoustranná jednání

3. dubna 2017

Ve dnech 9. - 10.10.2017 proběhnou již tradiční dvoustranná jednání firem Kontakt-Kontrakt, která jsou organizovány v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu. I letos bude akce oborově zaměřena na strojírenství a automatizaci.

více

Seminář Obchod s Čínou prakticky - KAPACITA ZAPLNĚNA

Odborné semináře

3. dubna 2017

Dne 7. dubna 2017 pořádá Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje – partner poradenské sítě pro podnikatele ENTERPRISE EUROPE NETWORK, spolu s EU SME Centre Beijing a SINOVIA, s.r.o. v Ostravě seminář OBCHOD S ČÍNOU PRAKTICKY. Cílem semináře je seznámit účastníky se specifiky čínského trhu, příležitostmi pro podnikatele, způsoby vstupu na trh Číny a s možnostmi nalezení spolehlivého partnera.

více

Proběhl seminář "Rusko-exportní příležitosti pro české firmy"

Odborné semináře

3. března 2017

Dne 28. února 2017 se v ostravském Hotelu Imperial a následně 1. března v Černínském paláci v Praze uskutečnily semináře ekonomické diplomacie pod názvem „Rusko – exportní příležitosti pro české firmy“.

více

Proběhl seminář Příležitosti podnikání v Indii

Tiskové zprávy

3. února 2017

Dne 2. 2. 2017 se uskutečnil v Ostravě seminář seznamující podnikatelskou veřejnost s příležitostmi podnikání v Indii. Akci uspořádala Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje coby partner mezinárodní sítě ENTERPRISE EUROPE NETWORK.

více

Proběhly konzultace s řediteli osmi zahraničních kanceláří CzechTrade

Tiskové zprávy

12. října 2016

Dne 11. října 2016 proběhla v Ostravě akce zaměřená na podporu exportu firem z Moravskoslezského kraje. Do Ostravy dorazilo osm ředitelů zahraničních kanceláří CzechTrade a firmy měly možnost konzultovat své exportní záměry během 15 minutových schůzek.

více

Proběhla mezinárodní dvoustranná jednání podnikatelů a výzkumníků Business Rendez-Vous Ostrava 2016

Dvoustranná jednání

30. května 2016Dne 25. 5. 2016 proběhla v Ostravě Mezinárodní dvoustranná jednání podnikatelů a výzkumníků Business Rendez-Vous Ostrava 2016. Akce, která se uskutečnila v atraktivní lokalitě Dolní oblast Vítkovice, se zúčastnilo téměř sto zástupců firem a institucí z 6 zemí světa. Cílem bylo pomoci podnikatelům a výzkumníkům při hledání partnerů pro obchodní, výrobní, technologickou či výzkumnou spolupráci.

více

1 2 3 Další