Služby

Připomínkování legislativy

Připomínkování legislativy

9. března 2010

V rámci zintenzivnění komunikace o ovlivňování podnikatelského prostředí na Hospodářské komoře České republiky a na základě Vašich četných žádostí přistoupila Hospodářská komora České republiky k zavedení nového systému informování o obsahu stanovisek HK ČR uplatněných v rám…

více

Změna v platbě mýtného od 1. 1. 2010!!!

MÝTO CZ

19. října 2009

Užití zpoplatněných komunikací vozidlem, které má v technickém průkazu a/nebo v osvědčení o registraci zapsánu největší povolenou hmotnost 3.501 kg nebo více, podléhá od 1. 1. 2010 zaplacení mýtného. Více informací: www.mytocz.cz.

Cestování s obnosem nad 10.000 EUR

Zahraniční vztahy

8. září 2009

Generální ředitelství pro daně a cla informuje: Cestujete s obnosem 10.000 EUR(*) nebo více? Žádný problém - nezapomeňte částku deklarovat na celnici, než vstoupíte nebo opustíte EU.

více

Vzdělávání

Vzdělávání

9. ledna 2009

KHK Moravskoslezského kraje realizuje semináře, workshopy, konference ...

více

Kontaktní místo PREMID POINT pro Moravskoslezský kraj

MÝTO CZ

9. ledna 2009

Kontaktní místo PREMID POINT, které je určeno pro poskytování služeb dopravním společnostem, provozuje Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje od listopadu 2006 na základě smlouvy s Hospodářskou komorou hl. m. Prahy.

více

Sdružení českých podniků v Německu

Zahraniční vztahy

7. října 2004

V Berlíně bylo založeno Sdružení českých podniků v Německu (Vereinigung tschechischer Unternehmen in Deutschland e.V.). Klade si za cíl podporovat především v právní a daňové oblasti české podniky, které působí v Německu nebo se v Německu hodlají angažovat. Sdružení dále hájí zájmy svých členů v…

více

Informace o podnikání v MEXIKU

Zahraniční vztahy

22. listopadu 2002

V návaznosti na setkání velvyslance Mexika s podnikateli Moravskoslezského kraje, které proběhlo v Ostravě dne 22. října 2002, zveřejňujeme internetové adresy, na nichž lze konzultovat řadu podrobností souvisejících s různými podnikatelskými záměry v Mexiku.

více

Předchozí1 2