Hlavní stránka AkceZáštita KHK

Záštita KHK

Průzkum „Rizika a nové technologie“

Záštita KHK

19. května 2017

V rámci spolupráce KHK MSK s Ekonomickou fakultou VŠB-Technické univerzity Ostrava si Vás dovolujeme požádat o pomoc a vyplnění otázek v dotazníkovém šetření s názvem „Rizika a nové technologie“. Šetření je prováděno v období 22/5 – 15/6 2017.Dotazník je přístupný …

více

Konference Invest MORE – Nová energie pro Moravskoslezský kraj

Konference, workshopy

12. května 2017

Dne 6. června 2017 se uskuteční třetí ročník konference Invest MORE – Nová energie pro Moravskoslezský kraj, která bude letos zaměřena zejména na představení aktivit, které Moravskoslezský kraj společně s městem Ostrava a dalšími partnery chystá pro podporu firem v kraji a nových investorů.

více

Zapoj se do soutěže a vyhraj auto! Buď SEJFER!

Tiskové zprávy

23. dubna 2017

Centrum bezpečné jízdy Libros Ostrava společně s ostatními centry bezpečné jízdy v České, Slovenské a Polské republice zapojenými do projektu cíleného na podporu zlepšování řidičských dovedností a celoživotního vzdělávání řidičů vyhlašují soutěž uživatelů sociálních sítí.

více

Všeobecné podmínky pro udělování záštity KHK MSK

Záštita KHK

9. ledna 2014

Záštita Krajské hospodářské komory Moravskoslezského kraje je udělována akci jako vyjádření podpory jejího konání a jako společenská garance kvality a významu takové akce pro návštěvníky, soutěžící, účastníky.

více