Hlavní stránka AkceVeletrhy a výstavy

Veletrhy a výstavy

Úsporná domácnost - 1. ročník veletrhu racionální spotřeby v domácnosti

Veletrhy a výstavy

25. dubna 2017

Cílem nového veletrhu je na jednom místě, pod jednou střechou a s jasně vymezeným programem vtěleným do názvu představit možnosti úsporného chování domácností. Veletrh soustředěný přímo jen na toto téma a určený široké veřejnosti na českém trhu není.

více

Veletrh China Homelife Show v Polsku

Veletrhy a výstavy

31. března 2017

Ve dnech 6. - 7. 6. 2017 se uskuteční ve Varšavě (Polsko) 6. ročník veletrhu China Homelife Trade Show Poland. Jedná se o platformu pro přední čínské společnosti, které se snaží navázat nové obchodní kontakty s podnikateli ze střední a východní Evropy. Akce je určena zejména výrobcům, velkoobchodníkům, majitelům obchodů atp. Pro účastníky je zabezpečena doprava (místa odjezdu: Ostrava, Praha, Bratislava), vstup na veletrh, strava a ubytování ve dvoulůžkových pokojích zdarma.

více

Podnikatelská mise do Malajsie

Obchodní mise

22. února 2017

Hospodářská komora České republiky si dovoluje pozvat podnikatelskou veřejnost k účasti na podnikatelské misi do Malajsie, která se uskuteční ve dnech 22.- 28. 5. 2017 a je spojena s návštěvou největšího strojírenského veletrhu v Malajsii - Metaltech 2017.

více

Mezinárodní výstava technických novinek, patentů a vynalezů INVENT ARÉNA 2016

Veletrhy a výstavy

18. dubna 2016

V srdci Moravskoslezských Beskyd, v průmyslovém městě Třinci, v jedné z nejmodernějších arén v Evropě proběhne v polovině června 2016 první ročník Mezinárodní výstavy technických novinek, patentů a vynálezů INVENT ARENA. Hlavním cílem je oslovení a integrace představitelů obchodu, investorů, výzkumných pracovišť, inovačních firem, vysokých a středních škol, mladých tvůrců a výrobců hledajících zajímavá inovační řešení, resp. podněty čekající na zavedení do praxe.


více

SMAGUA: Dvoustranná jednání při veletrhu vodní a zavlažovací techniky

Dvoustranná jednání

4. prosince 2015

Zaměřeno zejména na spolupráci ve zpracování a ošetření vody; vodovodní potrubí; skladování vody; rozbory vody; automatizace; zavlažování; inženýrské služby; poradenství.

více

Veletrh Biznes Expo 2015 v Katowicích

Veletrhy a výstavy

3. září 2015

Biznes Expo 2015 je pátý ročník veletrhu, který pořádá Regionální hospodářská komora Katowice ve spolupráci se společnosti Pro Arte. Veletrh se koná u příležitosti V. Evropského kongresu malých a středních podniků (MSP) a představuje nabídku firem, které nabízí služby nebo výrobky pro…

více

Výstava Stavíme Bydlíme Havířov + Moravskoslezská Zahrada

Veletrhy a výstavy

13. dubna 2015

O jarním víkendu 18. – 19. dubna se prostory Městské sportovní haly (ul. Astronautů 2) v Havířově promění ve výstaviště. Koná se zde prodejní a prezentační stavební výstava Stavíme Bydlíme Havířov doplněná o sekci Moravskoslezská Zahrada a prezentaci automobilů.

více