Hlavní stránka AkceOdborné semináře

Odborné semináře

Insolvence a jak se efektivně bránit návrhům insolvence či bojovat o majetek nesprávně zahrnutý do podstaty

Odborné semináře

22. května 2017

Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje a advokátní kancelář PRK Partners s.r.o. si Vás dovolují pozvat na seminář na téma Insolvence a jak se efektivně bránit návrhům insolvence či bojovat o majetek nesprávně zahrnutý do podstaty.

více

Úspora energií pro startupy a malé a střední podniky - seminář

Odborné semináře

22. května 2017

Jste mladý, malý nebo střední podnik a máte zájem zdarma získávat poradenství a informace o tom, jak uspořit energii, náklady na ni a zlepšit si tak svoje možnosti podnikání? Přijďte na nezávazný seminář společnosti Enviros, na kterém se mimo jiné dozvíte, jaké můžete využít možnosti financování úsporných opatření a jak významně minimalizovat provozní náklady vašeho podniku. Díky evropskému projektu START2ACT můžete získat bezplatné konzultace přímo od expertů na energetiku.

více

Flexibilita pracovního trhu v návaznosti na zahraniční kvalifikovanou sílu

Odborné semináře

18. května 2017

Úřad zmocněnce vlády ČR pro Moravskoslezský, Ústecký a Karlovarský kraj s regionálními partnery si Vás dovoluje pozvat na odborný workshop „ Flexibilita pracovního trhu v návaznosti na zahraniční kvalifikovanou sílu“. Termín konání je 7. června 2017 od 9:00 hod do 14:00 hod (registrac…

více

Seminář „Nástroj pro malé a střední podniky – příprava žádosti a její hodnocení“

Odborné semináře

16. května 2017

Dne 14. 6. 2017 se na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava uskuteční seminář poskytující podrobnější informace o nástroji na podporu malých a středních podniků (SME Instrument).

více

KAPACITA ZAPLNĚNA!!! Seminář Vysílání pracovníků a přeshraniční poskytování služeb - novinky a praktické příklady

Odborné semináře

24. dubna 2017

Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje spolu s Centrem pro regionální rozvoj České republiky - partneři poradenské sítě pro podnikatele ENTERPRISE EUROPE NETWORK si Vás dovolují pozvat na seminář "Vysílání pracovníků a přeshraniční poskytování služeb" se zaměřením na novinky a praktické příklady, který se uskuteční dne 30. 5. 2017 v ostravském hotelu BEST WESTERN Hotel Vista.
V současné chvíli je kapacita semináře plně obsazená - na akci již není možné se přihlásit.

více

Proběhl seminář plný praktických rad pro úspěšný obchod s Čínou

Tiskové zprávy

10. dubna 2017

V pátek 7.4.2017 se v ostravském hotelu Vista uskutečnil seminář "Obchod s Čínou prakticky", kterého se zúčastnilo padesát zástupců společností a firem z regionu. Praktické informace pro obchod s Čínou předávali odborníci s dlouholetou praxí s čínských trhem Ludmila Hyklová a Jan Hebnar.

více

Seminář Obchod s Čínou prakticky - KAPACITA ZAPLNĚNA

Odborné semináře

3. dubna 2017

Dne 7. dubna 2017 pořádá Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje – partner poradenské sítě pro podnikatele ENTERPRISE EUROPE NETWORK, spolu s EU SME Centre Beijing a SINOVIA, s.r.o. v Ostravě seminář OBCHOD S ČÍNOU PRAKTICKY. Cílem semináře je seznámit účastníky se specifiky čínského trhu, příležitostmi pro podnikatele, způsoby vstupu na trh Číny a s možnostmi nalezení spolehlivého partnera.

více

Firmy z Moravskoslezského kraje navazovaly spolupráci s Vietnamem - seminář a dvoustranná jednání firem

Tiskové zprávy

30. března 2017

Ve středu 29.3.2017 se v Ostravě uskutečnil seminář a následně dvoustranná jednání českých a vietnamských firem. Akce byla organizována jako doprovodný program oficiální návštěvy vietnamské delegace z provincie Gia Lai v Moravskoslezském kraji. Firmy z Moravskoslezského kraje měly možnost projednat obchodní spolupráci se zástupci sedmi vietnamských společností.

více

Proběhl seminář "Rusko-exportní příležitosti pro české firmy"

Odborné semináře

3. března 2017

Dne 28. února 2017 se v ostravském Hotelu Imperial a následně 1. března v Černínském paláci v Praze uskutečnily semináře ekonomické diplomacie pod názvem „Rusko – exportní příležitosti pro české firmy“.

více

Proběhl seminář Příležitosti podnikání v Indii

Tiskové zprávy

3. února 2017

Dne 2. 2. 2017 se uskutečnil v Ostravě seminář seznamující podnikatelskou veřejnost s příležitostmi podnikání v Indii. Akci uspořádala Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje coby partner mezinárodní sítě ENTERPRISE EUROPE NETWORK.

více

Výukový dotovaný program v Japonsku - Jak zlepšit produktivitu a snížit náklady na výrobu

Obchodní mise

5. dubna 2016

Partner poradenské sítě Enterprise Europe Network v Japonsku nabízí speciální výukový program pro manažery výrobních firem. Jedná se o 5-denní výukovou misi do Japonska.

více

EURAXESS Road Show - Příprava na vědeckou kariéru v zahraničí

Odborné semináře

5. listopadu 2015

V rámci akce EURAXESS Road Show proběhne na VŠB – Technické univerzitě Ostrava dne 12.11.2015 seminář se zaměřením na podporu vědecké mezinárodní mobility. Dopolední program je věnován mladým či potenciálním výzkumníkům a zaměřuje se na praktickou přípravu vědce na pracovní pohovor v zahra…

více