Doprovodná podnikatelská mise náměstka Ministerstva průmyslu a obchodu ČR do Jordánska

Doprovodná podnikatelská mise náměstka Ministerstva průmyslu a obchodu ČR Vladimíra Bärtla do Jordánska se uskuteční v termínu od 22. října do 25. října 2017.

 

Ekonomika Jordánska rostla na začátku tisíciletí průměrným tempem přesahujícím 6 %. V posledních letech je zaznamenáván růst okolo 3 %. V dalších letech se očekává opětovné zrychlování ekonomiky. Příležitosti pro české firmy se naskýtají zejména v energetice, automobilovém průmyslu, kovozpracovatelském a obranném průmyslu, vodohospodářství, zdravotnictví a farmacii či dopravní infrastruktuře (železniční a kolejová doprava). Mise je organizována Hospodářskou komorou České republiky, která byla pověřena Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.
Během mise se uskuteční podnikatelské fórum v Ammánu s následnými bilaterálními jednáními s jordánskými firmami, pracovní setkání české delegace s panem náměstkem a zástupci ZÚ.
V jednání je také setkání se zástupci Jordan Investment Commission (JIC) www.jic.gov.jo, která koordinuje účast firem na rekonstrukci Sýrie. Možnost účastnit se tendrů/projektů na „rekonstrukci Sýrie“ se tímto naskýtá i českým firmám! , další program se v tuto chvíli připravuje.
Výše zálohy účastnického poplatku:
- pro členy HK ČR činí 1.524,- EUR nebo 39.615,- Kč 
- pro nečleny HK ČR 1.604,- EUR nebo 41.700,- Kč.
 
Cena zahrnuje - Dopravu komerční linkou Praha – Ammán - Praha, 3x ubytování se snídaní v luxusním hotelu, podíl na cateringu, organizaci firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady HK ČR spojené s přípravou mise. Podnikatelská mise je organizována s podporou „Projektu na podporu ekonomické diplomacie“ (PROPED).
 
V případě zájmu o účast v misi zašlete:
 
- vyplněnou závaznou přihlášku (MS WORD)
- profil v Aj (MS Word)
- snímek pro prezentaci
To vše emailem na veselka@komora.cz nejpozději do 4.9.2017

 

Soubory ke stažení