Hlavní stránka AkceObchodní mise

Obchodní mise

Setkání s výrobci portugalských vín Douro Wine Export Business - příležitost pro české firmy obchodující s potravinami a nápoji

Dvoustranná jednání

1. září 2017

V portugalském regionu Duro se 19. - 22. října 2017 jako každoročně uskuteční jednání firem s místními výrobci portského a dalších vín. Naši importéři vín tak dostávají zajímavou šanci rozšířit svou obchodní nabídku. Vybraným zástupcům českých firem budou uhrazeny náklady na cestovné, transfery, ubytování a stravu.

více

Doprovodná podnikatelská mise náměstka ministra zahraničních věcí Martina Tlapy do Súdánu

Obchodní mise

28. srpna 2017

Doprovodná podnikatelská mise náměstka ministra zahraničních věcí Martina Tlapy do Súdánu se uskuteční v termínu od 24. září do 27. září 2017.

více

Doprovodná podnikatelská mise náměstka Ministerstva průmyslu a obchodu ČR do Jordánska

Obchodní mise

23. srpna 2017

Doprovodná podnikatelská mise náměstka Ministerstva průmyslu a obchodu ČR Vladimíra Bärtla do Jordánska se uskuteční v termínu od 22. října do 25. října 2017.

více

Podnikatelská mise do Libanonu

Obchodní mise

18. srpna 2017

Podnikatelská mise do Libanonu, která je organizovaná Hospodářskou komorou ČR se uskuteční v termínu od 24. září do 28. září 2017.

více

Doprovodná podnikatelská mise ministra průmyslu a obchodu ČR do Bulharska a Moldavska

Obchodní mise

18. srpna 2017

Doprovodná podnikatelská mise ministra průmyslu a obchodu ČR Jiřího Havlíčka do Bulharska a Moldavska se uskuteční v termínu od 19. září do 21. září 2017.

více

Mezinárodní dvoustranná jednání firem při Evropském kongresu malých a středních firem – příležitost k navázání obchodních vztahů

Dvoustranná jednání

18. července 2017

Dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní dvoustranná jednání firem, která se uskuteční dne 19. - 20. 10. 2017 v polských Katovicích při VII. Evropském kongresu malých a středních firem.
Účast na jednáních je zcela zdarma a zaměření akce není sektorově omezeno.
Loňského ročníku se účastnili zástupci firem z Německa, Velké Británie, Ukrajiny, Moldavska, Indie a ČR.

více

Podnikatelská mise do Malajsie

Obchodní mise

22. února 2017

Hospodářská komora České republiky si dovoluje pozvat podnikatelskou veřejnost k účasti na podnikatelské misi do Malajsie, která se uskuteční ve dnech 22.- 28. 5. 2017 a je spojena s návštěvou největšího strojírenského veletrhu v Malajsii - Metaltech 2017.

více

Výukový dotovaný program v Japonsku - Jak zlepšit produktivitu a snížit náklady na výrobu

Obchodní mise

5. dubna 2016

Partner poradenské sítě Enterprise Europe Network v Japonsku nabízí speciální výukový program pro manažery výrobních firem. Jedná se o 5-denní výukovou misi do Japonska.

více

BRÁNA DO PERSIE - Program HK ČR pro firmy se zájmem o obchod s Íránem

Centrum mezinárodního obchodu

19. února 2016

V návaznosti na své předchozí aktivity a s ohledem na proces rušení sankcí vůči Íránu přichází Hospodářská komora České republiky s komplexním programem podpory pro české firmy, které se zajímají o rozvíjení obchodu s Íránem. Íránský trh s 80 miliony spotřebitelů a podnikatelů je obrovskou příležitostí pro české firmy, jejichž technologická vyspělost a technická dovednost má v Íránu stále dobrý zvuk. Tento potenciál je potřeba využít a konkrétními projekty naplnit prostor, který Hospodářská komora České republiky jménem české podnikatelské sféry v minulých třech letech připravovala a budovala.

více

České a rakouské firmy z kovozpracujícího průmyslu spolu jednaly v Olomouci

Obchodní mise

25. listopadu 2015

Akce se účastnily tři rakouské firmy a dvacet českých výrobních podniků (přičemž o setkání s rakouskými firmami projevilo zájem 67 českých firem). Za rakouské společnosti byl přítomen jednatel firmy Orlik & Co. GmbH, projektový manager firmy Condor High Tech Parts GmbH a oblastní ředitel ropných zařízení firmy Schmachtl GmbH. Realizováno bylo 31 schůzek.

více

Brokerage Event - 15.10.2015 v Ostravě

Dvoustranná jednání

23. června 2015

Mezinárodní dvoustranná jednání podnikatelů a výzkumníků se budou konat 15. října v Ostravě. Sektorové zaměření: ICT, biotechnologie a nanotechnologie. Registrace: https://b2bharmo.com/ICT2015

více