Workshop Velký třesk v Olomouci

Datum konání:04. 10. 2017
Místo:Koyo Bearings, Pavelkova 253/5, Bystrovany
Zaměření:průmysl a technologie
Typ:workshop
Organizátor:OHK Olomouc
Kontakt:

tel. 733 617 116 nebo

zuzana.jakesova@ce-pa.cz

Další informace:http://www.khkmsk.cz/akce/konference-workshopy/workshop-velky-tresk-v-olomouci.aspx

Termín: 4. 10. 2017 (13 - 18 hod.)
Oblast: Průmysl 4.0
Místo: Olomouc, prostory společnosti Koyo Bearings, Pavelkova 253/5, Bystrovany
Cena: 2 900 Kč (při úhradě do 20. 9. 2017 získáte + 1 vstupenku zdarma) pro členy OHK Olomouc je cena 2 400 Kč.
Obsah přednášky:
  • Automatizace výroby a zavádění průmyslu 4.0 – Petr Novák (Koyo Bearings) Zavádění automatizovaných výrobních linek, robotů a operačního softwaru v olomoucké firmě Koyo Bearings Česká republika, zabývající se výrobou ložisek převážně pro automobilový průmysl.
  • Modulární budoucnost – Stanislav Martinec (KOMA MODULAR) Jaká je budoucnost a výhody modulárních staveb? Dozvíme se o pojetí Průmyslu 4.0 ve společnosti Koma Modular, která vyrábí, navrhuje a staví komplexní stavební systémy.
  • Zaměstnanci a 4. průmyslová revoluce v Siemens – Radek Kočí (SIEMENS Frenštát) Skutečné příběhy, které změnily Siemens Frenštát na vlajkovou loď koncernu. Teorie a praxe Programu 3i, který motivuje zaměstnance ke zlepšování  a zjednodušování procesů, zefektivnění práce a odstranění plýtvání zdroji.
  • Digitální logaritmické pravítko? Plánujte výrobní kapacity – Libor Smital (CE-PA) Názorný příklad z firmy Pharmix, kde jsme problematické sliby dodávek na čas převedli na aplikaci řídící kapacitní plánování výroby. Návod, jak postupovat při smysluplné digitalizaci Vašich procesů.
  • Inovativní nástroje podpory výroby a údržby s prvky loT Marek Hladík (EDOCU)
Zpět na seznam akcí