Transylvanian Clusters B2Match Event

Dvoustranná jednání Transylvanian Clusters B2Match Event proběhnou v rumunském Cluj-Napoca dne 12.6.2017. Akce je součástí konference DG Connect, která je organizovaná Evropskou komisí.

Termín konání dvoustranných jednání: 12.6.2017
Místo konání: Cluj-Napoca, Rumunsko

Dvoustranná jednání jsou organizována v rámci konference Open Innovation 2.0 Conference 2017, která se bude konat následně ve dnech 13. a 14. června 2017 v Cluj-Napoca. Open Innovation 2.0 je každoroční akce Evropské komise pro inovace. Této akce se zúčastní více než 400 účastníků: specialisté na inovace, klastrové organizace z různých oborů, soukromé společnosti z celé Evropy a další aktéři, pro které je takováto akce zajímavá.

Dvoustranná jednání jsou určena pro zástupce a členy klastrů z různých oborů a je jedinečnou příležitostí k setkání s kolegy z oborů z různých evropských zemí. Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje jako partner poradenské sítě ENTERPRISE EUROPE NETWORK je spoluorganizátorem těchto dvoustranných jednání.

Registrovat se na dvoustranná jednání a sjednat si schůzky s klastry a firmami můžete na odkaze níže. Registrace a účast je zdarma:

Bližší informace ke konferenci naleznete na odkazu níže:

Bližší informace a asistence s registrací: Natálie Šitavancová, Hana Simonová, tel.: 597 479 330, e-mail: een@khkmsk.cz